Obrazki, które pokazują przyjemność z tantrycznego seksu

O seksie można myśleć cały dzień. Na pewno się zgodzicie. Dlatego czasem warto dodać sobie na Instagramie artystów, którzy na nas działają. Do nich należy niewątpliwie Alphachanneling, którego dzisiaj chciałabym Wam pokazać. Jego obrazy sprawiają, że od razu wyobrażam sobie doświadczenia w czasie najbardziej sensorycznych doświadczeń seksualnych.

erotyk, sztuka, inspiracja, tantra, seks tantryczny, doznanie, orgazm


Autor tych obrazków ukrywa skrzętnie swoją tożsamość, chociaż ma już za sobą pierwszą wystawę indywidualną - “Utopian Erotic” w Jack Hanley Gallery w Nowym Jorku. Organizuje również warsztaty sztuki erotycznej, które podobno genialnie działają na ludzi w każdym wieku. Nazwa profilu powstała od słów "Alpha" - które jest częstotliwością światła/energii i "channeling", które po polsku chyba trzeba przetłumaczyć "kanalizowanie", choć trochę brzydko.

Osobiści bardzo to do mnie trafia i jest genialnym odbiciem doświadczeń w trakcie seksu tantrycznego, ale nie tylko. Obok innych inspiracji wymienia taoizm, hinduizm i buddyzm. Właściwie każdego, który pociąga za sobą ekstazę estetyczną. :)

Zresztą Alphachanneling lubi angażować się na swoim profilu, więc możecie też wymienić się doświadczeniami.

Idealne na małą przerwę w pracy ;)

Zresztą zobaczcie sami!


Macie swoje ulubione erotyczne konta do obserwowania?
Podzielcie się nimi w komentarzu!

Share this:

, , , , , , , , , ,

Twoja opinia jest dla mnie ważna. Zostaw komentarz! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.